قالیباف مشهد
حامیان وطرفداران دکترمحمدباقرقالیباف www.ghalibaf-mashhad.mihanblog.com
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : س رضوی
نویسندگان
نظرسنجی
آیاتمایل به عضویت درجمع طرفداران دکترقالیباف دارید
شهرداری تهران جایزه مدیریت خلاق و برتر سرمایه گذاری کشور را کسب کرد

معاونت مالی و اداری شهرداری تهران در نخستین همایش حمایت از سرمایه گذاری، موفق به کسب جایزه مدیریت خلاق و برتر سرمایه گذاری کشور شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت مالی و اداری شهرداری تهران، در این همایش که با حضور بیش از 100 نهاد دولتی و بخش خصوصی همراه بود، دکتر "حسین محمد پورزرندی" معاون مالی و اداری شهرداری تهران جایزه مدیریت خلاق و برتر سرمایه گذاری کشور را کسب کرد.

تلاش های شهرداری تهران در سال های اخیر در جذب سرمایه گذاری های داخلی و خارجی برای پیشبرد مطلوب طرح ها، تغییر در سیستم حسابرسی، شفافیت در ارائه گزارش های مالی و اجرای مبانی اقتصاد مقاومتی به عنوان دلایل انتخاب و معرفی شهرداری تهران به عنوان دستگاه برتر و خلاق در سرمایه گذاری کشور شد.

پیش از این نیز معاونت مالی و اداری شهرداری تهران موفق به کسب عناوینی چون "مدیریت برتر مالی ایران" در میان صدها دستگاه دولتی و بخش خصوصی شده بود.


نوع مطلب :
برچسب ها : شهرداری تهران جایزه مدیریت خلاق و برتر سرمایه گذاری کشور را کسب کرد، شهرداری تهران، مدیریت برتر مالی ایران، دکتر قالیباف،
لینک های مرتبط :

دکتر قالیباف:
هیچ عبادتی مهمتر از خدمت به خلق خدا نیست
خداوند جن و انس را خلق کرد تا او را عبادت کنند اما باید توجه کنیم که بعد از واجبات هیچ عبادتی مهمتر از
خدمت به خلق خدا نیست
شما رانندگان تاکسی به عنوان سفیران فرهنگی شهر هستید.

- شما وسیله ارتباط جمعی رودررو با مردم هستید و باید دست در دست هم دهیم تا شهرمان را به سمت جامعه ای سالم، با تقوا و متدین پیش ببریم.

- این کاری که امروز برای بیش از ۸۰ هزار راننده تاکسی در تهران انجام می شود بخشی از مشکلات این قشر زحمتکش را رفع خواهد کرد.

- ما در جامعه با توجه به بحث تورم نباید به مردم فشار بیاوریم. در زمان نرخ گذاری حمل و نقل عمومی هرچند که باید ملاحظه مردم را بکنیم اما باید به این نکته نیز توجه کنیم که رانندگان تاکسی و اتوبوس هم خود جزئی از مردم هستند.

- حیف است که خود را به غیر از خدا بفروشیم زیرا اگر خود را به هرکسی به هر قیمتی بفروشیم ارزان فروخته ایم. خریدار اصلی ما خداوند است و اوست که به ما روزی می دهد

 


نوع مطلب : سیاسی، اخبار، 
برچسب ها : مراسم رونمایی از بسته خدمات رفاهی تاکسیرانان شهر تهران، دکتر قالیباف،
لینک های مرتبط :

نشست خبری دبیرکل جبهه پیشرفت وعدالت

دکترطلایی

در مشهد مقدس در جمع اصحاب رسانه به سئوالات خبرنگاران پاسخ گفت:

در این نشست سردار طلایی به سئوال اختصاصی ما (کمپین هواداران دکترقالیباف) نیز پاسخ گفتند

جناب آقای طلایی

ضمن تشکر از اینکه در جمع دوستان حاضر شدید

شما بعنوان دبیرکل جبهه پیشرفت و عدالت کشور ازجوانان چه خواسته ای دارید؟

اولا من ازهمه جوانان کشور درخواست دارم جبهه پیشرفت و عدالت متعلق به جوانان است به همه نیروهای جوان حزب اللهی معتقد و مومن.

جوان هایی که دارای ظرفیت بالا برای خدمت در کشور هستند.در واقع جبهه پیشرفت و عدالت رویکردش بر این مبنا است.

دکتر طلایی عضو شورای شهر تهران در ادامه گفت:

جبهه پیشرفت و عدالت در خراسان رضوی فعال هست ما بایددر تمام استانها فضا را باز کنیم که همه ارکان در اختیار جوانان باشد

درخواست من از همه جوانان عضو جمعیت وحتی جوان هایی که عضو نیستند این است

همه با هم دست به دست هم بدهیم با هم فکری و هم اندیشی ساختار و کرسی های آزاد اندیشی جهت ارتقای بصیرت و آگاهی خودتان که می تواند

کمک بکند به ایفای نقش تاریخی همه شما در عرصه جامعه، در فضاهای سیاسی و اقتصادی شما این ها را تعریف و تبیین بکنید وبررسی که چگونه آن را

عمل بکنیمپامروزه جوانان ما باید در فضای اقتصادی و سیاسی ،اجتماعی و فرهنگی چه باید بکنند.

این ها انتظار ما هست که دوستان جوان ما مطالعه و تحقیق و پژوهش بکنند. وضع موجود را طراحی و مشخص بکنند،مهندسی بکنندکه چگونه به وضع

مطلوب برسیم. جوانان ما باید در سطح ملی بیایند و کار بکنند.

در پایان دکتر طلایی دبیرکل جبهه پیشرفت و عدالت کشور از همه جوانان عزیز تشکر کردند

 کمپین هوادارجوان دکتر قالیبافنوع مطلب : سیاسی، اخبار، طرفداران مشهدی، طرفداران استان خراسان، 
برچسب ها : نشست خبری دبیرکل جبهه پیشرفت وعدالت، قالی باف، شهردار تهران، رءیس جمهوراینده،
لینک های مرتبط :

دکتر قالیباف:
تداوم انقلاب بر بستر حرکت های انقلابی، اخلاقی و فرهنگی است
تداوم انقلاب بر بستر حرکت های انقلابی، اخلاقی و فرهنگی است و همچنین در گرو آن است که در حوزه مادی، همچون مسائل سیاسی، اجتماعی و اقتصادی نیز پیش برویم.

 

دکتر محمدباقر قالیباف، شهردار تهران، در مراسم پایان کار احداث پروژه بزرگراه شهید باقری حدفاصل خیابان استقلال تا بزرگراه شهید بابایی ضمن با تبریک به مناسبت فرارسیدن دهه فجر و درود به روح امام راحل(ره) و شهدای انقلاب گفت: دهه فجر ایام اللهی است که یاد آور رشادت ها و سرفصل های مهم و بزرگ و نقطه عطف در تاریخ ملت ماست .

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب اخلاقی، فرهنگی و اعتقادی است و امروز هر کس در هر سطحی بخواهد در جامعه پا بر روی اخلاق بگذارد نه مورد قبول ملت و نه مورد رضای خداست و اگر احساس کنیم از جوهره دینی و فضای ارزشی خودمان و مبانی که برای آن انقلاب کردیم فاصله گرفته ایم، این آن انقلاب نیست و باید در مسیر حرکت کنیم و این اساس و خواسته انقلاب و نظام اسلامی است.

دکتر قالیباف با بیان این که متاسفانه امروز کمتر از اتفاق ها و واقعه بزرگی که در سال ۵۷ رخ داد صحبت می شود، افزود: در عظمت اسلام و امام عزیزمان که جز برای خدا گامی برنداشت و کلامی نگفت همین بس که زمانی ایشان این حرکت عظیم را انجام داد در کره خاکی هیچ دولت، ملت و حزبی وجود نداشت که یا در سیطره اتحاد جماهیر شوروی نباشد یا در سیطره آمریکا .

شهردار تهران با اشاراه به دهه ۷۰ میلادی که انقلاب اسلامی ایران در آن رخ داد اظهار کرد: در آن زمان دنیا در همه ابعاد خود دو قطبی بود و همه دولت ها بدون استثنا زیر سایه یکی از این دو قطب قرار داشتند و هیچکس حق نفس کشیدن و عرض اندام در عرصه های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی را نداشتنوع مطلب : سیاسی، اخبار، 
برچسب ها : مراسم پایان کار احداث پروژه بزرگراه شهید باقری، شهردار تهران، قالیباف،
لینک های مرتبط :
یکشنبه 15 بهمن 1391

وزیر کار بابیش از190رای برکنار شد

 جلسه نوبت عصر امروز مجلس دقایقی قبل برای ادامه بررسی طرح استیضاح وزیر کار و پس از تنفس دو ساعته آغاز شد.

نشست علنی نوبت دوم امروز(یکشنبه) نمایندگان مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل پس از تنفس دو ساعته و برای ادامه رسیدگی به طرح استیضاح عبدالرضا شیخ‌الاسلامی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی آغاز شد.

در جلسه صبح امروز پارلمان احمد توکلی، حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی، علی مطهری، عبدالکریم حسین‌زاده، غلامرضا نوری، محمد قسیم عثمانی و حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم، به عنوان نمایندگان موافق استیضاح وزیر کار در صحن علنی سخنرانی کردند.

همچنین در نشست صبح امروز خانه ملت، وزیر کار به مدت حدود یک ساعت به سخنرانی پرداخت و سپس حجت‌الاسلام روح‌الله حسینیان نماینده تهران و عباس‌پور نماینده بوئین‌زهرا در مخالفت با استیضاح شیخ‌الاسلامی صحبت کردند.

در نشست عصر امروز خانه ملت، قرار است محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور برای دفاع از شیخ‌الاسلامی به سخنرانی بپردازدنوع مطلب : اخبار، سیاسی، 
برچسب ها : وزیر کار استیضاح شد،
لینک های مرتبط :
 


 
دهه فجر برای امثال بنده یادآور تمامی خاطرات و شور و شوق جوانی است.
 
اکنون که به گذشته نگاه می‌کنم، می‌بینم با آنکه ما در آن ایام بسیار جوان بودیم اما دغدغه‌ها و آرمان‌های بسیار بزرگی در سر داشتیم. شاید بزرگ‌ترین ویژگی‌های نسل جوان انقلاب، روحیه آرمانگرایی و انقلابی‌گری است. ما آن روزها یا در مدرسه بودیم یا در مسجد و یا در تظاهرات‌های خیابانی. یادم می‌آید در آن روزها رنگ خانه را خیلی کمتر می‌دیدیم. اما از همه اینها که بگذریم، دهه فجر برای من بیش از هر چیز یادآور امام عزیزمان است. آن روزها امام برای ما همه چیز بود و امروز کلامش و گفتمانش همه چیز.
آن روزها، انقلاب و اهداف و آرمان‌های آن صرفا در حد یک امید و آرزو بود و هیچ‌کدام از ما و حتی بسیاری از رهبران انقلاب، فکر نمی‌کردند انقلاب به این زودی به پیروزی برسد و مخصوصا آنکه به‌زودی شاهد به بار نشستن بسیاری از اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی باشیم. مسلما هنگامی که ببینید بسیاری از آرمان‌ها و آرزوهایی که دوران جوانی‌تان را در راه تحقق آنها مبارزه کرده‌اید، محقق شده است، انرژی و توانی دوباره خواهید گرفت.
چه از منظر یک فرد انقلابی و چه با رویکرد تحلیلی و علمی اگر منصفانه به شرایط امروزمان و نیز رویدادهای ۳ دهه گذشته نگاه کنیم، عمیقا بر این باورم که در رسیدن به بسیاری از آرمان‌ها و اهداف انقلاب اسلامی موفق بوده‌ایم. به‌نظر بنده یکی از نقاط ضعف دستگاه‌های فرهنگی ما در طول این سال‌ها این بوده است که نتوانسته‌اند درک صحیحی از شرایط اسفبار دوران طاغوت و نیز اهمیت و جایگاه منحصر به فرد انقلاب اسلامی در تاریخ جهان را به نسل‌های جدید منتقل کنند. به‌نظر بنده اگر نسل جوان ما با اهمیت تاریخی و سرنوشت ساز انقلاب اسلامی به‌درستی آشنا می‌شد، امروز تحقق اهداف و آرمان‌های انقلاب برای شما نیز همانند بنده بدیهی بود.
این انقلاب در شرایطی با هدایت رهبری دینی و با اهداف و آرمان‌های دینی و مذهبی به پیروزی رسید که جهان در نیمه دوم قرن بیستم شاهد افول ارزش‌های دینی و مذهبی در میان جوامع و کشورها بود. در واقع انقلاب اسلامی، نه تنها احیاگر اسلام ناب محمدی در ایران بود بلکه احیاگر و اثبات‌گر نقش برجسته دین در بیداری سایر ملت‌ها و جوامع نیز به شمار می‌رود. خود همین مسئله به تنهایی می‌تواند عاملی برای دشمنی قدرت‌هایی باشد که تمام مبانی فکری و معرفتی خود را در خطر می‌دیدند.

در واقع انقلاب اسلامی ارائه‌دهنده «الگوی الهی رهایی» برای تمامی ملت‌های دربند بود. ما در سال‌های پس از انقلاب اسلامی شاهد بودیم که چگونه ملت‌های مظلوم مسلمان از این الگو برای رهایی از ظلم و ستم و تجاوز استفاده کردند. بی‌تردید آنچه ملت مظلوم فلسطین را اینچنین به مبارزه با اشغالگران صهیونیست وا داشته است و آنچه ملت مظلوم لبنان را در مقابله با اشغالگران صهیونیست به پیروزی رساند و آنچه این روزها در بسیاری دیگر از کشورهای مسلمان تحت ستم با آن مواجه هستیم همه و همه از برکات این الگوی رهایی بخش است.


نوع مطلب : سیاسی، اخبار، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 12 بهمن 1391

دکترقالیباف :                                 
اخلاق را سرلوحه زندگیمان قرار دهیم

مکارم اخلاق در جامعه بشریت از مهمترین مواردی بود که پیامبر بزرگ اسلام به آن توجه داشت. به همین دلیل ما نیز باید اخلاق را سرلوحه زندگیمان قرار دهیم‏، به گونه ای که در ارتباط با خود، پدر و مادر، خانواده، همسایگان و تمامی جامعه بشری با محبت و گذشت رفتار کنیم.

دکتر محمدباقر قالیباف‏، شهردار تهران، در جشنواره «سرو و سوسن» ضمن تبریک به مناسب میلاد نبی مکرم اسلام(ص) و خیرمقدم به دختران زنان سرپرست خانوار و نیز مجموعه شهرداری به خصوص ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار گفت: در زندگی همه انسان ها فراز و نشیب هایی وجود دارد که شامل روزهای شاد و روزهای که توام با سختی و تلخی است. بنابراین باید با اتکا به درون خودمان و با ایمانی که در ما وجود دارد در مقابل این فراز و نشیب ها و تمام سختی ها بایستیم و فکر نکنیم که زندگی همیشه روال مطلوب را دارد. مهم این است که ما هیچ گاه عنایت خداوند تبارک و تعالی را در زندگی خود به فراموشی نسپاریم .

دکتر قالیباف افزود: در فرهنگ قرآنی ما زمانی که هیچ برگی بی اذن خداوند از درخت جدا نمی شود محال است که خداوند بندگان خود را رها کند و توجه ای به آنها نداشته باشد. اگر ما در کارها به خداوند توکل کنیم و یقین داشته باشیم که همه چیز از اوست و واسطه ها را تنها اسبابی بدانیم که خداوند بر سر راهمان قرار داده نه آنکه ابزار گره گشای زندگی ما شوند، می توانیم در زندگی موفق باشیمنوع مطلب :
برچسب ها : جشنواره «سرو و سوسن، دکتر قالیباف، دهه فجر، 22بهمن، شهردارتهران،
لینک های مرتبط :
ائتلاف سه گانه آماده تعامل و همکاری با همه اصولگرایان

خبرگزاری فارس: رئیس ستاد انتخاباتی ائتلاف سه گانه اصولگرایان با تاکید بر تعهد و میثاق اعضای این ائتلاف گفت: این ائتلافی آمادگی همکاری و تعامل با همه گروه‌های اصولگرا را دارد.

خبرگزاری فارس: ائتلاف سه گانه آماده تعامل و همکاری با همه اصولگرایان

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، حسین مظفر رئیس ستاد انتخاباتی ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان در اولین نشست خبری خود که صبح امروز (یکشنبه ) برگزار شد با بیان اینکه هیچ فردی تاکنون به ائتلاف اصولگرایان اضافه نشده است گفت: ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان آمادگی همکاری و تعامل با همه گروه‌های اصولگرا را دارد.

وی درباره مکانیزم انتخاب نامزد اصلح از بین اصولگرایان گفت: مزایای ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان این است که فقط از بین خودشان نامزد نهایی را انتخاب نمی‌کنند اگر ائتلاف به این نتیجه برسد که فرد دیگری غیر از خودشان شایستگی و کارآمدی بیشتری دارد حتماً او را معرفی خواهد کرد.

مظفر با بیان اینکه کمیته‌ای برای بررسی نظرسنجی‌ها تشکیل شده و جلساتی در این باره صورت گرفته است، خاطر نشان کرد: این کمیته درنهایت نظر خود را به یک شورای ارائه خواهد کرد و ائتلاف درباره نامزد نهایی تصمیم گیری خواهد کرد.

وی تاکید کرد: ما اطمینان داریم که اعضای ائتلاف اصولگرایان تا آخر به تعهد و میثاق خود پایبند خواهد بودنوع مطلب : سیاسی، اخبار، 
برچسب ها : ائتلاف سه گانه آماده تعامل و همکاری با همه اصولگرایان، اءتلاف قالیباف- حداد عادل-ولایتی، اءتلاف1+2،
لینک های مرتبط :

رفته بودیم برای باز کردن جوی آب، نه دعوا

دنبالش دوید و کلتش رو درآورد و یک تیر هوایی زد! طرف رفت بالای تپه، رفیقهایش را خبر کرد، برگشت و گفت کی تیر زد؟! مرتضی گفت من زدم! گفت تو بیخود کردی زدی... و محکم زد تو گوش مرتضی! مرتضی هم زد و حاج قاسم هم دوید کمک و آنها هم آمدند و خلاصه دعوا شد!
 

حدود ساعت ٣ بعد از ظهر، به همراه سه نفر دیگر از فرمانده ها در ارتفاعات گولان بودیم. من ، آقای قاسم سلیمانی، آقای مرتضی قربانی، و آقای اسدی.

از ماموریتی بر می گشتیم که دیدیم راه را آب گرفته و ماشینهایی که نیروها را می آوردند، در راه مانده اند و وضعیت بدی ایجاد شده بود.

وانت ما هم در راه ماند و پیاده از ارتفاعات بالا آمدیم.

دیدیم علت خراب شدن راه، این است که بچه های ادوات قرارگاه، برای کار گذاشتن قبضه های خمپاره ها، زمین رو کندند و خاکهایش را ریخته اند در جوی آب. آب هم مسیرش عوض شده بود و تا پایین، هم گل درست کرده بود و هم یخ زده بود. همین باعث شده بود تا راه خراب شود و ماشین ها در راه بمانند.

بچه ها هم متوجه نبودند این مسائل ایجاد شده است.

ما هم بیل برداشتیم و خاکها رو جابه جا کردیم تا راه آب درست بشود.

در همین حین یکی از بچه های بسیجی آمد طرف ما و گفت: شما اینجا چی کار دارید؟ چه کار می کنید؟ به بیل ما چه کار دارید؟

آقای قربانی گفت: ول کن... بگذار کارمون رو بکنیم...

و جر و بحث شد و او وقتی دید تنهاست و ما چهار نفریم، برگشت آنطرف تپه، تا بقیه رفیقهایش را خبر کند!

دوید که برود طرفشان، مرتضی قربانی احساس کرد طرف فرار کرده! دنبالش دوید و کلتش رو درآورد و یک تیر هوایی زد! طرف رفت بالای تپه، رفیقهایش را خبر کرد، برگشت و گفت کی تیر زد؟! مرتضی گفت من زدم!

گفت تو بیخود کردی زدی... و محکم زد تو گوش مرتضی! مرتضی هم زد و حاج قاسم هم دوید کمک و آنها هم آمدند و خلاصه دعوا شد!

من دیدم اونها دارند همدیگر رو می زنند، بیل را رها نکردم و ادامه دادم و راه آب را باز کردم!

حاج قاسم را انداخته بودند روی ماشین و حسابی او را میزدند!

کمی گذشت و آنها نسبت به ما حدس هایی زدند. خلاصه بعد از کتک کاری رفتند.

از آن موقع هر وقت حاج قاسم را می بینم می گوید تو آن موقع سیاست مداری کردی و با بیلت به کمک ما نیامدی! من هم می گویم ما رفته بودیم جوی باز کنیم... نرفته بودیم دعوا کنیم که!!!
نوع مطلب : خاطرات، 
برچسب ها : رفته بودیم برای باز کردن جوی آب، نه دعوا، خاطرات قالیباف،
لینک های مرتبط :

آزادی زنان زندانی با مساعدت شهرداری تهران

زنان > ایران- گروه شهری:
شهردار تهران و رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور صبح دیروز و پس از بازدید از کارگاه‌های آموزشی بند نسوان زندان اوین به بررسی مشکلات زندان‌ها و زندانیان تهران پرداختند.

اسماعیلی در این جلسه به تبیین مشکلات زندان‌های تهران پرداخت و گفت: بازداشتگاه‌های مناسبی در داخل شهر وجود ندارد و به‌علاوه با توجه به پراکندگی مراجع قضایی در سطح شهر، موضوع اعزام و بدرقه روزانه زندانیان به نقاط مختلف از دیگر مشکلات سازمان در شهر تهران است.محمدباقر قالیباف با بیان اینکه کمک به آسیب‌دیدگان در کانون توجه شهرداری قرار دارد، گفت: برای کاهش جرایم باید هزینه آن پرداخت شود و حاکمیت سهم زیادی در این رابطه دارد.

شهردار تهران درخصوص مشکلات زندان‌های تهران افزود: شهرداری نسبت به ایجاد فضای سبز در زندان‌ها و توسعه امکانات ورزشی و فرهنگی همکاری می‌کند. شهرداری تهران همچنین تعدادی اتوبوس جهت حل مشکل ایاب و ذهاب در اختیار اداره کل زندان‌های تهران قرار می‌دهد.قالیباف از معاونت‌های مرتبط خواست تا براساس توافقنامه‌ای که تنظیم می‌شود، در این زمینه با اداره کل زندان‌های تهران همکاری لازم را داشته باشند. قالیباف افزود: در چارچوب توافقنامه، شهرداری تهران آمادگی ساخت ساختمان‌های مورد نیاز را دارد.در این جلسه بنا به پیشنهاد مشاور امور زنان شهردار تهران مقرر شد شهرداری تهران نسبت به آزادی زنان زندانی با جرایم مالی و سرپرست خانواده‌به مناسبت میلاد حضرت فاطمه‌زهرا (س) اقدام کند که مورد موافقت قالیباف قرار گرفتنوع مطلب : خاطرات، سیاسی، 
برچسب ها : آزادی زنان زندانی با مساعدت شهرداری تهران، قالیباف، شهردارتهران،
لینک های مرتبط :

امروز در تهران همه چیز در کنترل و مدیریت استشهردار تهران با بیان اینکه توجه به درآمدهای پایدار در شهرداری از موضوعات بسیار مهم و مورد توجه است، گفت: در سال های گذشته سهم درآمدهای پایدار از کل بودجه حدود 15 درصد بود که خوشبختانه امروز درآمدهای پایدار به حدود 36 درصد افزایش یافته و در واقع دو برابر در این حوزه رشد داشته ایم.

به گزارش خبرنگار"تهران سما" دکتر محمد باقر قالیباف در 524 جلسه شورای شهر تهران که در خصوص تقدیم لایحه بودجه سال 92 برگزار شد با بیان این مطلب اظهار کرد: در سال گذشته با کار کارشناسی خوبی که در خصوص بودجه سال 91 صورت گرفت شاهد آن بودیم که امسال عملکرد شهردرای چه در بعد اجرا و چه در بعد درآمد منطبق بر برنامه ها حرکت کرد و این حاکی از آن است که نگاه واقع گرایانه و منطقی بر بودجه حاکم بوده است.

وی با بیان اینکه سعی کرده ایم با همین نگاه بودجه 92 را نیز ارائه دهیم گفت: همکاری های خوبی با کمیسیون برنامه و بودجه شورا در خصوص بودجه سال 92 صورت گرفته است که امیدواریم بودجه مناسبی برای سال آینده به تصویب برسد.نوع مطلب : سیاسی، اخبار، 
برچسب ها : امروز در تهران همه چیز در کنترل و مدیریت است، قالیباف، مردعمل،
لینک های مرتبط :

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic