قالیباف مشهد tag:http://ghalibaf-mashhad.mihanblog.com 2020-05-31T17:28:26+01:00 mihanblog.com مدیریت جهادی ریشه در تکلیف شناسی، واقع بینی و آرمان گرایی دارد 2014-04-05T19:18:37+01:00 2014-04-05T19:18:37+01:00 tag:http://ghalibaf-mashhad.mihanblog.com/post/142 س رضوی  دکتر قالیباف:مدیریت جهادی ریشه در تکلیف شناسی، واقع بینی و آرمان گرایی دارد تنها یک بخش مدیریت جهادی این است که پرکار باشیم و همه آن پرکاری نیست. مدیریت جهادی ریشه در تکلیف شناسی، واقع بینی و آرمان گرایی دارد. در الگوی جهادی نهاد ستیزی به نام انقلابی گری، تجربه ستیزی به نام آرمان گرایی و آرمان ستیزی به نام نتیجه محوری جایی ندارد. - باید بپذیریم که بی نظمی و بی قانونی تحت عنوان عدالت خواهی و عدالت طلبی هیچ جایی ندارد. - آرمان گرایی بدون واقع بینی یک خیال واهی بیشتر نیست. - تغییر  دکتر قالیباف:
مدیریت جهادی ریشه در تکلیف شناسی، واقع بینی و آرمان گرایی دارد

تنها یک بخش مدیریت جهادی این است که پرکار باشیم و همه آن پرکاری نیست. مدیریت جهادی ریشه در تکلیف شناسی، واقع بینی و آرمان گرایی دارد.

در الگوی جهادی نهاد ستیزی به نام انقلابی گری، تجربه ستیزی به نام آرمان گرایی و آرمان ستیزی به نام نتیجه محوری جایی ندارد.

- باید بپذیریم که بی نظمی و بی قانونی تحت عنوان عدالت خواهی و عدالت طلبی هیچ جایی ندارد.

- آرمان گرایی بدون واقع بینی یک خیال واهی بیشتر نیست.

- تغییر فرهنگی مبنای تغییر و تحول در عرصه اقتصادی است.

- کار جهادی یک کار همگانی است که در بطن آن معنویت و عقلانیت وجود دارد.

- کار جهادی از دل می جوشد با عقل هدایت می شود و با ایمان پشتبانی می شود.

- بی توجهی به عدالت در رشد اقتصادی و توسعه، هیچ نسبتی با الگوی مدیریت جهادی ندارد.

- مدیریت جهادی با تدبیر عمل کرده و به درستی بین دانش و ارزش تعامل بر قرار می کند.

- مدیریت جهادی یعنی روحیه انقلابی و هم ذات پنداری با اساس انقلاب اسلامی

- درک ما از اسلام این است که تسلیم واقعیتی که منطبق بر حقیقت نیست نشویم.

]]>
السلام علیک یاصاحب الزمان 2013-12-24T20:58:18+01:00 2013-12-24T20:58:18+01:00 tag:http://ghalibaf-mashhad.mihanblog.com/post/84 س رضوی   قطعه گمشده ای ازپرپرواز کم است                 یازده بار شمردیم و یکی باز کم استاین همه آب که جاریست نه اقیانوس است       عرق شرم زمین است که سرباز کم است                               السلام علیک یاصاحب الزمان  

Ya mahdi


قطعه گمشده ای ازپرپرواز کم است                 یازده بار شمردیم و یکی باز کم است

این همه آب که جاریست نه اقیانوس است       عرق شرم زمین است که سرباز کم است

                               السلام علیک یاصاحب الزمان

]]>
السلام علیک یااباعبدالله 2013-11-05T20:52:03+01:00 2013-11-05T20:52:03+01:00 tag:http://ghalibaf-mashhad.mihanblog.com/post/141 س رضوی عالم همه قطره و دریاست حسین ، خوبان همه بنده و مولاست حسین ، ترسم كه شفاعت كند از قاتل خویش ، از بس كه كَرَم دارد و آقاست حسین  

عالم همه قطره و دریاست حسین ، خوبان همه بنده و مولاست حسین ،

ترسم كه شفاعت كند از قاتل خویش ، از بس كه كَرَم دارد و آقاست حسین

 

]]>
عید غدیر خم 2013-10-23T13:11:44+01:00 2013-10-23T13:11:44+01:00 tag:http://ghalibaf-mashhad.mihanblog.com/post/140 س رضوی در باب عید غدیرآمده است:روز عید غدیر عید الله الاکبر و عید آل محمّد(ص) است و در روایتی از امام صادق(ع) آمده است که از آنجناب پرسیده شد آیا مسلمانان را غیر از جمعه و فطر و قربان عیدی هست؟ فرمودند:آری. عیدی هست که حرمتش از همۀ اعیاد بیشتر است. راوی گفت: کدام عید است؟ حضرت فرمودند: روزی است که پیامبر(ص) امیر المومنین علی(ع) را به جانشینی خود نصب فرمود و اعلام کرد: هر که من مولا و آقای اویم، پس علی مولا و آقا و پیشوای اوست و آن روز هیجدهم ذی الحجه است. راوی گفت: در آن روز چه کار باید اعمال عید غدیر

در باب عید غدیرآمده است:روز عید غدیر عید الله الاکبر و عید آل محمّد(ص) است و در روایتی از امام صادق(ع) آمده است که از آنجناب پرسیده شد آیا مسلمانان را غیر از جمعه و فطر و قربان عیدی هست؟

فرمودند:آری. عیدی هست که حرمتش از همۀ اعیاد بیشتر است.

راوی گفت: کدام عید است؟

حضرت فرمودند: روزی است که پیامبر(ص) امیر المومنین علی(ع) را به جانشینی خود نصب فرمود و اعلام کرد: هر که من مولا و آقای اویم، پس علی مولا و آقا و پیشوای اوست و آن روز هیجدهم ذی الحجه است.

راوی گفت: در آن روز چه کار باید انجام داد:

فرمود: باید روزه بدارید و عبادت کنید و محمد و آل محمد(ص) را یاد کنید و بر ایشان صلوات فرستید. رسول خدا(ص)، علی(ع) را وصیّت کرد که این روز را عید گرداند و هر پیامبری به جانشین خویش وصیّت می کرد این روز را عید گرداند.

و در حدیثی از امام رضا(ع) خطاب به ابن ابی نصر بزنطی آ مده است که فرمود: ای پسر ابی نصر! هر کجا که باشی بکوش روز عید غدیر نزد قبر مطهّر حضرت امیر المومنین حاضر شوی. به درستی که خداوند می آمرزد در این روز از هر مرد و زن مومن گناه شصت سال ایشان را؛ و از آتش دوزخ آزاد می کند دو برابر آنچه که در شبهای قدر و فطر و ماه رمضان آزاد کرده است و پرداخت یک درهم در این روز به برادران مومن برابر با هزار درهم در اوقات دیگر است؛ و در این روز به برادران مومن خود نیکی و احسان کن و هر مرد و زن مومن را شاد گردان. به خدا سوگند اگر مردم فضیلت این روز را چنان که باید بدانند، هر آینه فرشتگان با ایشان هر روز ده مرتبه مصافحه کنند.

برای این روز شریف اعمال زیادی وارد شده که ما به اختصار به بعضی از این اعمال اشاره می کنیم. (جهت تفصیل بیشتر به کتاب شریف مفاتیح الجنان مراجعه شود.)

]]>
مراسم تکریم و معارفه شهردار منطقه 20 2013-10-13T20:10:08+01:00 2013-10-13T20:10:08+01:00 tag:http://ghalibaf-mashhad.mihanblog.com/post/139 س رضوی - باور ما این است که فرصت هایی که به دست ما رسیده به برکت انقلاب و نظام اسلامی و خون شهداست. - مصمم هستیم که در این دوره نیز متمرکز بر فعالیت هایی باشیم که بیشتر جنبه های تربیتی،‌ انسانی، ‌فرهنگی و اجتماعی دارد. - اگر همه توسعه ها و امکانات مادی را فراهم کنیم اما منتج به اثری در رفتار اسلامی انسان ها نشود، ‌کار ما هیچ ارزشی ندارد. - ‌در شهرری این دو وی‍ژگی با هم آمیخته است و کمک می کند که به سنت ها توجه کنیم و آن را زیر پا نگذاریم. - ‌با این وجود بافت فرسود

- باور ما این است که فرصت هایی که به دست ما رسیده به برکت انقلاب و نظام اسلامی و خون شهداست.

- مصمم هستیم که در این دوره نیز متمرکز بر فعالیت هایی باشیم که بیشتر جنبه های تربیتی،‌ انسانی، ‌فرهنگی و اجتماعی دارد.

- اگر همه توسعه ها و امکانات مادی را فراهم کنیم اما منتج به اثری در رفتار اسلامی انسان ها نشود، ‌کار ما هیچ ارزشی ندارد.

- ‌در شهرری این دو وی‍ژگی با هم آمیخته است و کمک می کند که به سنت ها توجه کنیم و آن را زیر پا نگذاریم.

- ‌با این وجود بافت فرسوده همچنان زخم کهنه ای دیکر شهر است که هم فرهنگ اسلامی و هم فرهنگ ایرانی ما را مورد آسیب قرار می دهد.

- ‌شهر ری از قطب های بزرگ گردشگری با رویکرد اسلامی و ایرانی است و نباید این بزرگ ترین مزیت به بزرگ ترین نقطه ضعف تبدیل شود.

- حمل و نقل عمومی از موضوعات جدی است که باید از تمرکز خارج شود و شهرداران مناطق باید به ایستگاه های اتوبوس و مترو توجه ویژه داشته باشند.

- در شهرداری آن طور که باید به بدنه شهرداری توجه نکردیم و این در حالی است که هر چه در شهر اتفاق می افتد از همین بدنه است و باید توجه لازم به رفتار انسانی وعدالت محوری در درون شهرداری داشته باشیم.

- باور ما این است که شهرداری و شهر ظرفیت های بسیار خوبی دارد و ما باید با اخلاص و مدیریت درست و تکیه بر فرهنگ جهادی به تمام معنا در تمام ابعاد از آن استفاده کنیم.

- تلاش کردیم تا شهرداری ری از تهران جدا نشود، ‌هرچند از لحاظ مادی حتما به نفع شهر تهران بود که شهرری از تهران جدا شود چرا که حداقل بیش از ١٠ تا ١٢ برابر درآمدی که از شهرری امروز کسب می شود.

]]>
شب قدر 2013-07-29T10:41:15+01:00 2013-07-29T10:41:15+01:00 tag:http://ghalibaf-mashhad.mihanblog.com/post/138 س رضوی بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ‏إِنَّا أَنْزَلْناهُ فِی لَیْلَةِ الْقَدْرِ (۱) وَ ما أَدْراکَ ما لَیْلَةُ الْقَدْرِ (۲) لَیْلَةُ الْقَدْرِ خَیْرٌ مِنْ أَلْفِ شَهْرٍ (۳) تَنَزَّلُ الْمَلائِکَةُ وَ الرُّوحُ فِیها بِإِذْنِ رَبِّهِمْ مِنْ کُلِّ أَمْرٍ (۴) سَلامٌ هِیَ حَتَّی مَطْلَعِ الْفَجْرِ (۵) با توجه به آیات سوره قدر می‌توان به فضیلت‌های شب قدر پی برد:۱. قرآن در آن نازل شده است.۲. عبادت و احیای آن معادل بیش از هزار ماه است.۳. خیرات و برکات الهی در آن شب نازل می‏شود.۴. رحمت خاص خدا شام

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ‏
إِنَّا أَنْزَلْناهُ فِی لَیْلَةِ الْقَدْرِ (۱)
وَ ما أَدْراکَ ما لَیْلَةُ الْقَدْرِ (۲)
لَیْلَةُ الْقَدْرِ خَیْرٌ مِنْ أَلْفِ شَهْرٍ (۳)
تَنَزَّلُ الْمَلائِکَةُ وَ الرُّوحُ فِیها بِإِذْنِ رَبِّهِمْ مِنْ کُلِّ أَمْرٍ (۴)
سَلامٌ هِیَ حَتَّی مَطْلَعِ الْفَجْرِ (۵)

با توجه به آیات سوره قدر می‌توان به فضیلت‌های شب قدر پی برد:
۱. قرآن در آن نازل شده است.
۲. عبادت و احیای آن معادل بیش از هزار ماه است.
۳. خیرات و برکات الهی در آن شب نازل می‏شود.
۴. رحمت خاص خدا شامل حال بندگان می‏گردد.
۵. فرشتگان و روح در آن شب نازل می‏گردند.

شب قدر از شب‌های مقدس و متبرک اسلامی است. خداوند در قرآن مجید از آن به بزرگی یاد کرده و سوره‌ای نیز به نام «سوره قدر» نازل فرموده است. در تمام سال، شبی به خوبی و فضیلت شب قدر نمی‌رسد. این شب، شب نزول قرآن، شب فرود آمدن ملائکه و روح نیز نام گرفته است. عبادت در شب قدر برتر از عبادت هزار ماه است. در این شب، مقدرات یک سال انسان‌ها و روزی‌ها، عمرها و امور دیگر مشخص می‌شود. ملائکه در این شب بر زمین فرود می‌آیند، نزد امام زمان(عج) می‌روند و آنچه را برای بندگان مقدر شده بر ایشان عرضه می‌دارند. شب‌زنده‌داری و تلاوت قرآن و مناجات و عبادت در این شب، بسیار توصیه و تأکید شده است.

عظمت و فضیلت این شب بر سایر شبها را از این امور می‌توان به دست آورد:

۱) آمرزش گناهان: پیامبر خدا(ص) در تفسیر سوره «قدر» فرمودند:
«هر کس شب قدر را احیا بدارد و مؤمن باشد و به روز جزا اعتقاد داشته باشد، تمامی گناهانش آمرزیده میشود.»

۲) قلب رمضان: امام صادق(ع) فرمودند:
«از کتاب خدا استفاده می‌شود که شماره ماههای سال نزد خداوند، دوازده ماه است و سرآمد ماهها ماه رمضان است و قلب ماه رمضان لیلة القدر است.»

۳) نزول قرآن: طبق روایات، مجموع قرآن در شب قدر دفعی و یکباره بر پیامبر (ص) نازل شده است. این نزول دفعی و یکباره قرآن است، اما نزول تدریجی قرآن طی 23 سال دوران نبوت پیامبر گرامی(ص) به صورت الفاظ نازل شده است.
۴) برتر از هزار ماه: نزول همه‌ی ملائکه و روح در شب قدر بر زمین و سلام دادن بر بندگان خدا نشانه شرافت آن بر هزار ماه است. امام باقر(ع) فرمودند:
«عمل صالح در شب قدر از قبیل نماز، زکات و کارهای نیک دیگر بهتر است از عمل در هزار ماهی که در آن شب قدر نباشد.»

فرصت شب قدر را غنیمت بدانیم

شب قدر فرصتی است زرین و طلایی برای شستشوی آینه دل. این شب بهترین فرصت است تا خوبی‌ها را جایگزین بدیها، صلح و صفا را جایگزین اختلاف و تفرقه، احسان و نیکی را جایگزین ظلم و ستم، احسان به والدین را جایگزین عاق والدین و صله رحم را جایگزین قطع رحم نماییم. نیکو و شایسته است با صدقات قدمی در جهت آبادانی خانه آخرت برداریم و با اعمال نیک و خیر، ثواب دو چندان ببریم.
در شب قدر که شب‌زنده‌داری می‌کنیم، خداوند نام ما را در گروه نیک‌بختان ثبت می‌کند و آتش جهنم را بر ما حرام می‌سازد. آیا توفیقی بالاتر از این هست که آتش جهنم بر ما حرام شود و به خدا نزدیک‌تر شویم؟
دعاهای شبهای رمضان مجموعه‌ای است روشنی‌بخش که با تکرار تلاوت آنها، آموزش‌های آن‌ها به صورت هدف‌هایی برای ما در می‌آیند. پس هنگام خواندن این ادعیه شایسته و بهتر است مفهوم آنها را نیز همواره مدنظر داشته باشیم و با تلاش و کوشش به سوی این هدف‌های مطرح‌شده در دعاها گام برداریم.
]]>
جناب آقای دکتر محمد باقر قالیباف 2013-06-19T10:14:21+01:00 2013-06-19T10:14:21+01:00 tag:http://ghalibaf-mashhad.mihanblog.com/post/137 س رضوی جناب آقای دکتر محمد باقر قالیبافسلام علیکمامید سرمایه جوانی است بر تقدیر و صلاح خداوند راضی و شاکریم در جوار باشکوه منور امام رضا علیه السلام، با شما عهد می بندیم لحظه ای برای رسیدن به اهداف متعالی مان غافل نباشیم و از گذشته قویتر و پر توانتر در کنار شما ایستاده ایم.ما می دانیم که جهاد فی سبیل الله پایانی ندارد إِنَّمَا یَسْتَأْذِنُكَ الَّذِینَ لاَ یُؤْمِنُونَ بِاللّهِ وَالْیَوْمِ الآخِرِ وَارْتَابَتْ قُلُوبُهُمْ فَهُمْ فِی رَیْبِهِمْ یَتَرَدَّدُونَتنها كسانى از تو اجازه مى‏گیرند (به جبهه نروند، جناب آقای دکتر محمد باقر قالیباف

سلام علیکم

امید سرمایه جوانی است بر تقدیر و صلاح خداوند راضی و شاکریم در جوار باشکوه منور امام رضا علیه السلام، با شما عهد می بندیم لحظه ای برای رسیدن به اهداف متعالی مان غافل نباشیم و از گذشته قویتر و پر توانتر در کنار شما ایستاده ایم.

ما می دانیم که جهاد فی سبیل الله پایانی ندارد
إِنَّمَا یَسْتَأْذِنُكَ الَّذِینَ لاَ یُؤْمِنُونَ بِاللّهِ وَالْیَوْمِ الآخِرِ وَارْتَابَتْ قُلُوبُهُمْ فَهُمْ فِی رَیْبِهِمْ یَتَرَدَّدُونَ
تنها كسانى از تو اجازه مى‏گیرند (به جبهه نروند،) كه به خدا و روز قیامت ایمان ندارند و دلهایشان مرددّ گشته است، پس آنان در شك و تردیدشان سرگردانند.
جنگ، میدان آزمونى براى باورها واعتقادات است. «یستئذنك الذین لایؤمنون باللَّه»
منافقان چون ایمان به هدف ندارند، در پى بهانه و فرار و اجازه‏ى مرخّصى هستند. «لا یؤمنون باللَّه»
عامل اصلى حضور در جبهه یا فرار از جنگ، بود و نبود ایمان است. «یؤمنون، لا یؤمنون»
بدتر از تردید، استمرار وباقى ماندن در شكّ است. «فى ریبهم یتردّدون». (آیه 45 از سوره توبه)

جهاد ادامه دارد ... وَأَن لَّیْسَ لِلْإِنسَانِ إِلَّا مَا سَعَى ...

کمیته جوانان متفا مجمع ترویج فرهنگ و ارزشهای اسلامی

جمیعت پیشرفت و عدالت خراسان رضوی
]]>
پیام تبریک دکتر قالیباف به منتخب مردم 2013-06-17T12:16:33+01:00 2013-06-17T12:16:33+01:00 tag:http://ghalibaf-mashhad.mihanblog.com/post/136 س رضوی بسم الله الرحمن الرحیم«ستایش می کنم خداوند را به خاطر اتمام نعمتش، و تصمیم در برابر عزتش، و حفظ و نگهداری از معصیتش» (علی علیه السلام)ملت شریف و بزرگوار ایران؛ امید دارم همانگونه که با نسیم حضورتان عطر مشارکت در میهن اسلامی دگر باره معنا گرفت، با نسیمی دیگر نیز درون و پیرامون ما از جهل و تحجر تهی گردد و معطر به معنویت و شعور جمعی به سوی سرمنزل مقصود رهسپار گردیم. در همه این سال های در خدمت شما حاضر بودن، به کرات آموخته ام که: «گر من از دوست بنالم نفسم صادق نیست؛ خبر از دوست ندارد که ز خود با خبر بسم الله الرحمن الرحیم«ستایش می کنم خداوند را به خاطر اتمام نعمتش، و تصمیم در برابر عزتش، و حفظ و نگهداری از معصیتش» (علی علیه السلام)


ملت شریف و بزرگوار ایران؛امید دارم همانگونه که با نسیم حضورتان عطر مشارکت در میهن اسلامی دگر باره معنا گرفت، با نسیمی دیگر نیز درون و پیرامون ما از جهل و تحجر تهی گردد و معطر به معنویت و شعور جمعی به سوی سرمنزل مقصود رهسپار گردیم. در همه این سال های در خدمت شما حاضر بودن، به کرات آموخته ام که: «گر من از دوست بنالم نفسم صادق نیست؛ خبر از دوست ندارد که ز خود با خبر است.»در تمام آن سالهایی که با شما گذشت همراه با یکدیگر سطوری از صفحات پر افتخار این مرز و بوم را با تاسی به فرهنگ جهاد و شهادت نگاشته ایم. در همه آن سالها حرکت از شما ملت سرافراز بوده و برکت نیز به طبع آن از خداوند متعال؛ اما در خاطر مشترک ما لحظاتی نیز ثبت شده است که هنوز تاریخ در باب آن به قضاوت ننشسته است:قیمت عشق نداند قدم صدق ندارد سست عهدی که تحمل نکند بار جفا را

گر مخیر بکنندم به قیامت که چه خواهی دوست ما را به همه نعمت فردوس شما را

گر سرم می رود از عهد تو سر باز نپیچم تا بگویند پس از من که به سر برد وفا رااکنون که برگی دیگر از تاریخ پر افتخار این سرزمین در حال تحریر است، بر خود واجب می دانم به یازدهمین منتخب ملت ایران، حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر حسن روحانی تبریک و تهنیت عرض نمایم و آرزوی موفقیت ایشان را که نیاز حیاتی این برهه است، از خداوند منان خواستارم. امیدوارم با در نظر گرفتن مطالبات بحقِ نیمه دیگر این حماسه سیاسی، زمینه های عملی وحدت، همدلی و همبستگی ملی را فراهم آوریم؛ لیس للانسان الا ما سعی.با آرزوی ایرانی سربلند

محمد باقر قالیباف

۲۴ خردادماه ۱۳۹۲


]]>
عکس/شعار غیر متعارف دختر حامی قالیباف 2013-06-13T19:57:27+01:00 2013-06-13T19:57:27+01:00 tag:http://ghalibaf-mashhad.mihanblog.com/post/135 س رضوی

]]>
رئیس جمهور آینده 2013-06-13T19:51:45+01:00 2013-06-13T19:51:45+01:00 tag:http://ghalibaf-mashhad.mihanblog.com/post/134 س رضوی منبع : sahabnews.com  

منبع : sahabnews.com 

]]>
دیدگاه دکتر قالیباف درمورد زنان 2013-06-11T17:56:15+01:00 2013-06-11T17:56:15+01:00 tag:http://ghalibaf-mashhad.mihanblog.com/post/133 س رضوی  

 ]]>
مستند دکتر قالیباف 2013-06-11T17:51:08+01:00 2013-06-11T17:51:08+01:00 tag:http://ghalibaf-mashhad.mihanblog.com/post/132 س رضوی امشب ساعت 23:30حتما مستند دوم دکتر رو ببینید . . . از دست ندیدش شبکه 1 امشب


ساعت 23:30حتما مستند دوم دکتر رو ببینید . . .

از دست ندیدش

شبکه 1

]]>
بیانیه حمایت فضلای حوزه علمیه قم از مواضع فرهنگی شهاب مرادی در حمایت از دکتر قالیباف 2013-06-11T17:45:50+01:00 2013-06-11T17:45:50+01:00 tag:http://ghalibaf-mashhad.mihanblog.com/post/131 س رضوی قالیباف مشهد: بیش از 50 نفر از علما و فضلای حوزه های علمیه قم با امضای بیانیه ای از مواضع فرهنگی حجت الاسلام شهاب مرادی حمایت کردند. به گزارش خبرگزاری مهر، متن بیانیه بیش از 50 نفر از طلاب و فضلای حوزه های علمیه از جمله حوزه های تهران و اصفهان به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین و الصلاه و السلام علی محمد و آله الطاهرین برادر گرامی حضرت حجت الاسلام جناب آقای شهاب مرادی دام عزه العالی پس از عرض سلام و احترام سخنان حضرت عالی که در طرح برنامه های فرهنگی جناب
قالیباف و شهاب مرادی

قالیباف مشهد: بیش از 50 نفر از علما و فضلای حوزه های علمیه قم با امضای بیانیه ای از مواضع فرهنگی حجت الاسلام شهاب مرادی حمایت کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر، متن بیانیه بیش از 50 نفر از طلاب و فضلای حوزه های علمیه از جمله حوزه های تهران و اصفهان به این شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم

الحمدلله رب العالمین و الصلاه و السلام علی محمد و آله الطاهرین

برادر گرامی حضرت حجت الاسلام جناب آقای شهاب مرادی دام عزه العالی

پس از عرض سلام و احترام

سخنان حضرت عالی که در طرح برنامه های فرهنگی جناب آقای دکتر قالیباف از سیما جمهوری اسلامی پخش شده بیان دغدغه و نگرانی های متدینان و مومنان دلسوز نظام و انقلاب بود و موجب خرسندی و امیدواری گردید.

مطالبی حق و بجا در این برنامه از دریچه بیان زیبای حضرت عالی منعکس شد مطالبی که کمتر بدان پرداخته شده است و جای آن در ارائه برنامه های انتخاباتی کاندیداها خالی بود.

سخنان حضرت عالی موجب رفع بسیاری از شبهات و سوالاتی شد که عده ای از مردم خداجوی ما درباره آینده فرهنگی کشور در صورت پیروزی آقای قالیباف داشتند.

شما به جای پرداختن به حاشیه ها و مسائل فرعی دست بر روی اصل قرار داده و آن را نشان دادید؛ آنچه به عنوان مشکلات اساسی و اصول فرهنگی کشورمان از سوی شما مطرح شد آئینه ناهنجاری های فرهنگی و اجتماعی جامعه بود؛ دفاع صحیح و عقلانی از اسامی سازی جامعه و تاکید بر اسلامیت همراه با جایگاه والای مکتب تشیع در نظام مقدس جمهوری اسلامی بود.

اینکه شما در کنار بیان این حقایق در تبیین معضلات فرهنگی به اصل مشکل و ریشه همه ناهنجاری ها یعنی گناه و دوری از خدا دست گذاشتید نشان دهنده بصیرت و دقت حضرت عالی است؛ اینکه معضلات واقعی همچون رفتارهای غیراخلاقی و غیر مشروع را مطرح کردید حاکی از ژرف نگری شماست.

این دقت و بصیرت نعمتی است که خداوند به حضرت عالی عنایت فرموده است "ذلک فضل الله یوتیه من یشاء"

از خداوند متعال می خواهیم کار این انتخابات و حماسه سیاسی را به گونه ای به انجام رساند که عزت روز افزون و سربلندی بیش از پیش نظام و رهبری معظم انقلاب مد ظله العالی را به همراه داشته باشد و کارها را به گونه ای سامان فرماید که طرحی که حضرتعالی برای مقابله با مشکلات فرهنگی ارائه کردید عملا اجرا شود و به حضرت عالی توفیق ارزانی فرماید تا بتوانید آنچه را با دیده تیزبین خویش دریافته اید و در ذهن صاف و شفاف خویش بدان پرداخته اید محقق گردانید؛ بمنه و کرمه

دوام توفیقات حضرت عالی در ظل توجهات امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف را از خداوند متعال خواهانیم

جمعی از طلاب و فضلا حوزه علمیه قم

]]>
همایش بزرگ بانوان حامیان دکتر قالیباف 2013-06-05T12:54:19+01:00 2013-06-05T12:54:19+01:00 tag:http://ghalibaf-mashhad.mihanblog.com/post/130 س رضوی   همایش بزرگ بانوان حامیان دکتر قالیباف باسخنرانی سرکار خانم دکتر مشیر(همسر قالیباف) فرداپنجشنبه ساعت 10صبح میدان شهدانرسیده به توحید 4ستاد جوانان  

همایش بزرگ بانوان حامیان دکتر قالیباف

باسخنرانی سرکار خانم دکتر مشیر(همسر قالیباف)

فرداپنجشنبه ساعت 10صبح میدان شهدانرسیده به توحید 4ستاد جوانان

]]>
سلام به رای اولی ها 2013-06-03T20:42:15+01:00 2013-06-03T20:42:15+01:00 tag:http://ghalibaf-mashhad.mihanblog.com/post/129 س رضوی سلام به رای اولی ها رای اولی های عزیز برای شما برنامه ویژه ای داریم جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس مشهد-خیابان احمدآباد بین پرستار و قائم مراجعه فرمایید. و در کل کشور به ستاد های آقای دکتر قالیباف مراجعه فرمایید rayavaliha.rozblog.com 09359737878 09335485773 با ما هراه باشید سلام به رای اولی ها

رای اولی های عزیز برای شما برنامه ویژه ای داریم

جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس مشهد-خیابان احمدآباد بین پرستار و قائم مراجعه فرمایید.

و در کل کشور به ستاد های آقای دکتر قالیباف مراجعه فرمایید

rayavaliha.rozblog.com

09359737878

09335485773

با ما هراه باشید

]]>